Új Otthon Ingatlaniroda

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 5 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Ingatlan kereső

5 találat

Eladó családi ház, Hajdúhadház 2+1 szoba 72 m² 54.5 M Ft

eladó családi ház

Hajdú-Bihar megye, Hajdúhadház, Deák utca
Azonosító: 20_ti

Debrecentől csak17 km-re… Hajdúhadházon, a Deák Ferenc utcán eladó egy nagyon szép állapotban lévő, folyamatosan karbantartott házrész. A 906 m2-es telken 1989-ben épült ház földszintjén található lakás főbb jellemzői: - osztatlan közös tulajdon, ügyvédi használati megosztással - 72 m2-es lakótér: 2 szoba, félszoba, közlekedő, konyha, étkező,...

Belső terület
72 m²
Telek terület
228 m²
Szobák
2+1
Irányár
54.5 M Ft
(756.94 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Téglás 2 szoba 74 m² 37.5 M Ft

eladó családi ház

Hajdú-Bihar megye, Téglás, Domb utca
Azonosító: 19_ti

Központtól 550 méterre… Tégláson, a Domb utcán jó állapotú családi ház eladó! A családi ház utca felőli része 1960 körül épült tégla alapra vályog falazattal, a 70-es években a hozzáépítés beton alapra tégla falazattal történt. A 2020 óta elvégzett felújítások: - nyílászáró csere műanyagra - a villanyvezetékek teljes cseréje - tetőhéjazat cse...

Belső terület
74 m²
Telek terület
816 m²
Szobák
2
Irányár
37.5 M Ft
(506.76 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Téglás 2 szoba 71 m² 22.5 M Ft

eladó családi ház

Hajdú-Bihar megye, Téglás, Stadion utca
Azonosító: 17_ti

Debrecentől mindössze 20 kilométerre… Tégláson, a Stadion utcában kínálok megvételre egy tehermentes, azonnal birtokba vehető 71 m2-es lakóterű családi házat. A felújítandó családi ház főbb jellemzői: - 1331 m2 telekre épült 1960-ban - beton alap, vályog falazat - konvektoros fűtés + 2 cserépkályha - 2 szoba, előszoba, hall, fürdőszoba, konyh...

Belső terület
71 m²
Telek terület
1331 m²
Szobák
2
Irányár
22.5 M Ft
(316.9 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Hajdúhadház 3 szoba 85 m² 44.99 M Ft

eladó családi ház

Hajdú-Bihar megye, Hajdúhadház, Kölcsey utca
Azonosító: 16_ti

Debrecentől 16 km-re CSALÁDI HÁZ eladó! Hajdúhadházon, a központtól 10 perc sétára lévő jó állapotú, folyamatosan karbantartott 85 m2-es családi ház főbb jellemzői: - 1965-ben épült 1459 m2 telekre - beton alap, vályog falazat, tégla válaszfalak - lemez borítású tető, 20 cm üveggyapot födémszigetelés - melléképületben több tároló, alatta pin...

Belső terület
85 m²
Telek terület
1459 m²
Szobák
3
Irányár
44.99 M Ft
(529.29 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Bököny 3 szoba 94 m² 45 M Ft

eladó családi ház

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Bököny, József Attila utca
Azonosító: 6_ti

Falusi CSOK-ra, CSOK pluszra ideális! Bökönyben, központhoz 250 méterre lévő 430 m2 telken jó állapotú, 94 m2-es családiház eladó! Beton alapra épült téglából, a tető cserepeslemez, a födém 10 cm-es purhab szigeteléssel ellátott. A műanyag ablakok redőnnyel felszereltek. A fűtés villanykályhákkal és hűtő-fűtő klímával megoldott, 2 db vaskályha r...

Belső terület
94 m²
Telek terület
430 m²
Szobák
3
Irányár
45 M Ft
(478.72 E Ft/㎡)

5 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2